Rent | Minikas.ee  / Turvatooli rent (chicco-15–36 kg) isofix

Turvatooli rent (chicco-15–36 kg) isofix

3.00 50.00 

Puhasta
Mis kuupäevast alates soovid rentida?
Tootekood: 1007-1 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Chicco turvatool Oasys 2-3 Fixplus on mõeldud lastele kaaluga 15-36 kg.  Tooli iga detail on välja töötatud selliselt, et tagada lapsele maksimaalset turvalisust ja mugavust sõidu ajal.

Tutvu kindlasti ka paigaldusjuhendiga. NB! Rendileandja ei paigalda Rentniku sõidukisse turvatooli (paigaldusjuhendid saadaval turvatooli küljes).

Nimetus Tagatis Päev Nädal
Turvatool 50.00 € 3.00 €* 15.00 €

*Täpsema hinna teada saamiseks valige vormil soovitud rendiperiood.
*Talvel rendi hinnad -20%, selleks kasuta rendikorvis kupongikoodi: talv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Turvatooli rent (chicco-15–36 kg) isofix”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

kaheksateist + 15 =

Renditava toote saadavust saad kontrollida soovitud toote kaardilt valides rippmenüüst reniperioodi vt. pildilt. Valides rendiperioodi, näed kohe rendi maksumust valitud perioodi eest ja renditava toote saadavust.

rendi_saadavus
Kui mingil põhjusel (nt. ei ole mailiaadressi või ei ole võimalust saata maili) ei ole võimalik teha tellimust toote rendikaardilt, siis pakume ka võimalust saata sõnum. Sõnumi sisu peaks olema järgmine: Rentija Nimi, renditava toote nimetus, lapse kaal ja rendiperiood.
Peale sõnumi saamist saadame vastu renditava toote maksumuse koos rekvisiitidega kuhu saate teha ülekande.
NB! Sõnumi teel tehtud tellimustel aksepteerime ainult pangaülekandeid (st sularahas ei arvelda).
Ei, tagatisraha tagastame rentimisel valitud makseviisil. Nt. kui tasud sularahas, siis tagatisraha tagastame samuti sularahas. Kui tasusid pangalingiga, siis tagastame tagatisraha ülekandega.
Üldjuhul tagastame samal päeval kui kaup tagastatakse, kuid võib võtta aega kuni 3 päeva (olenevalt pangast ja nädalavahetusest). Sularahas tasujatele tagastame loomulikult koheselt!
Renditellimust saab tagastada E-P Kuna antud aadressil ei asu füüsiline kauplus/pood, siis kõik külastused palume eelnevalt telefoni teel kokku leppida.
Kupongikood "talv" kehtib ainult talvel, millal hakkab/lõppeb talv, saad vaadata siit: Talve algus

Renditingimused

  1. Võttes rendile Õde & Vend OÜ’le kuuluva vara, on Rentnik aktsepteerinud käesolevaid renditingimusi ning kõigis vaidlusküsimustes lähtutakse neist renditingimustest ning Eesti Vabariigi seadustest.
  2. Rentnik on kohustatud renditava Vara korralikult üle vaatama enne kasutusse võtmist ning veenduma selle sobilikkuses.
  3. Rendipäeva pikkus on 24 tundi. Rentnik on kohustatud tagastama vara hiljemalt tellimuses märgitud rendi-perioodi lõppemisele samal päeva enne kella 21.00.
  4. Juhul, kui Rentnik tagastab vara tellimuses märgitud tähtajast hiljem, on Rentnik kohustatud tasuma ka tähtaega ületanud päevade eest hinnakirja alusel.
  5. Rentnik kannab täielikku ning tingimusteta vastutust Vara säilimise eest alates Rendileandjalt valduse üleminekust kuni Vara tagastamiseni Rendileandjale.
  6. Rentnik peab vara tagastma puhastatult, vastasel korral puhastab Rendileandja vara rentija kulul (min. puhastustasu 10,00 EUR).
  7. Rendileandja vara rikkumise korral on Rendileandjal õigus tagatisraha mitte tagastada.
  8. Rendileandja ei vastuta kulude eest, mis võivad tekkida rentnikule vara kasutamisest, samuti Rendileandja ei paigalda Rentniku sõidukisse turvatooli ega turvahälli (paigaldusjuhendid saadaval turvatooli ja turvahälli küljes, ning kodulehel rent.minikas.ee).