Reisivoodi Hauck, kollane

4,00  / ööpäev

3-6 ööpäevani : 2,40  / ööpäev
7-50 ööpäevani : 1,60  / ööpäev
51-100 ööpäevani : 0,80  / ööpäev

Saadaval

Puhasta kuupäevad

Kirjeldus

Reisivoodi kasutamiseks reisil või kodus. Praktilisel reisivoodil on kaks riidest otsa ning kaks võrgust külge.

 • alates sünnist kuni 3 aastat (15 kg max.)
 • kaasas volditav voodipõhi (60 x 120 cm) ning praktiline kandekott.
 • voodi kaal 8,8 kg
 • kattematerjal: 100% polüester

*Täpsema hinna teada saamiseks vali vormil rendiperiood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Reisivoodi Hauck, kollane”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

13 − viis =

Kuidas ma näen kas renditav toode on saadaval ja palju see mulle maksma läheb?

Renditava toote saadavust saad kontrollida soovitud toote kaardilt valides rippmenüüst reniperioodi vt. pildilt. Valides rendiperioodi, näed kohe rendi maksumust valitud perioodi eest ja renditava toote saadavust.

rendi_saadavus

Kas ma saan renditellimuse teha telefoni teel?

Kui mingil põhjusel (nt. ei ole mailiaadressi või ei ole võimalust saata maili) ei ole võimalik teha tellimust toote rendikaardilt, siis pakume ka võimalust saata sõnum. Sõnumi sisu peaks olema järgmine: Rentija Nimi, renditava toote nimetus, lapse kaal ja rendiperiood.

Kui ma tasusin rendi eest pangalingiga, siis kas ma saan tagatisraha sularahas tagasi?

Ei, tagatisraha tagastame rentimisel valitud makseviisil.
Nt. kui tasud sularahas, siis tagatisraha tagastame samuti sularahas. Kui tasusid pangalingiga, siis tagastame tagatisraha ülekandega.

Kui kiiresti te tagatisraha tagastate?

Üldjuhul tagastame samal päeval kui kaup tagastatakse, kuid võib võtta aega kuni 3 päeva (olenevalt pangast ja nädalavahetusest). Sularahas tasujatele tagastame loomulikult koheselt!

Kas renditellimust saab tagastada ka puhkepäeviti?

Renditellimust saab tagastada E-P Kuna antud aadressil ei asu füüsiline kauplus/pood, siis kõik külastused palume eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

Ei leidnud vastust oma küsimusele? Saada oma küsimus siit.

Renditingimused

 1. Võttes rendile Õde & Vend OÜ’le kuuluva vara, on Rentnik aktsepteerinud käesolevaid renditingimusi ning kõigis vaidlusküsimustes lähtutakse neist renditingimustest ning Eesti Vabariigi seadustest.
 2. Rentnik on kohustatud renditava Vara korralikult üle vaatama enne kasutusse võtmist ning veenduma selle sobilikkuses.
 3. Rendipäeva pikkus on 24 tundi. Rentnik on kohustatud tagastama vara hiljemalt tellimuses märgitud rendi-perioodi lõppemisele samal päeva enne kella 21.00.
 4.  Juhul, kui Rentnik tagastab vara enne rendiperioodi lõppu, siis  Rendileandja ei ole kohustatud tasaarveldama kasutamata rendipäevade eest.
 5. Juhul, kui Rentnik soovib rendiperioodi pikendada, tuleb sellest teavitada Rendileandjat enne rendiperioodi lõppu. Rendiperioodi pikendamine on võimalik vaid toote saadavuse korral, saadavust saab kontrollida tootekaardi kalendrist.
  Tähtaegselt tagastamata jätmine ja sellest mitteteavitamise korral, tuleb Rentnikul tasuda ületatud päevade eest topelt tasu, arvestusega toote ühe rendipäeva tasuga.
 6. Rentnik kannab täielikku ning tingimusteta vastutust Vara säilimise eest alates Rendileandjalt valduse üleminekust kuni Vara tagastamiseni Rendileandjale.
 7. Rentnik peab vara tagastma puhastatult, vastasel korral puhastab Rendileandja vara rentija kulul (min. puhastustasu 10,00 EUR).
 8. Rendileandja vara rikkumise korral on Rendileandjal õigus tagatisraha mitte tagastada.
 9. Rendileandja ei vastuta kulude eest, mis võivad tekkida rentnikule vara kasutamisest, samuti Rendileandja ei paigalda Rentniku sõidukisse turvatooli ega turvahälli (paigaldusjuhendid saadaval turvatooli ja turvahälli küljes, ning kodulehel rent.minikas.ee).
 10. Broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu, mis on 1 rendipäev.