Rent | Minikas.ee  / Turvatooli rent Lionelo (0 – 36kg)

Turvatooli rent Lionelo (0 – 36kg)

5.00 73.00 

Puhasta
Mis kuupäevast alates soovid rentida?
Tootekood: 1004-3 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

 • Võimalik kinnitada mõlemas suunas. Seljaga sõidusuunas sobib kuni 18 kg kaaluvatele lastele, näoga sõidusuunas lastele kuni 36 kg (ca 12 a).
 • Struktuur kasvab koos lapsega, nii et väike reisija tunneb end mugavalt nii lühikestel lasteaeda- või koolisõitudel kui ka puhkuse ajal pikkadel reisidel.
 • Tänu universaalsele paigaldussüsteemile koos auto turvavöödega sobib Aart turvatool igasse autosse.
 • Istme valmistamisel on kasutatud tugevaid materjale, mis suurendab lapse turvalisust õnnetusjuhtumite korral.
 • Klaaskiuga tugevdatud peatoe struktuur kaitseb lapse pead tagant ja külgedelt.
 • 13-astmeline kõrguse reguleerimise funktsioon võimaldab reguleerida kõige mugavamat asendit vastavalt lapse vajadustele.
 • Integreeritud 5-punkti turvavööd tagavad, et laps on korralikult kinnitatud.
 • Indikaatorid näitavad, kui iste on õigesti paigaldatud.
 • 3 selja reguleerimise taset tagavad lapse mugavuse magamise ajal.
 • Väikelapsele lisasisu.
 • Katted on kergesti eemaldatavad ja pestavad.
  Tehnilised andmed:
 • Kaalukategooria: 0-36 kg
 • Toode vastab Euroopa standardile ECE R44/04
 • Turvatooli kaal: 6,2 kg
 • Mõõdud: 45 x 51 x 49-75 cm

Tutvu kindlasti ka paigaldusjuhendiga NB! Rendileandja ei paigalda Rentniku sõidukisse turvatooli (paigaldusjuhendid saadaval turvatooli küljes).

Nimetus Tagatis Päev Nädal
Turvatool 50.00 € 1-5.00 €* 24.00 €

*Täpsema hinna teada saamiseks valige vormil soovitud rendiperiood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Turvatooli rent Lionelo (0 – 36kg)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

20 − 19 =

Renditava toote saadavust saad kontrollida soovitud toote kaardilt valides rippmenüüst reniperioodi vt. pildilt. Valides rendiperioodi, näed kohe rendi maksumust valitud perioodi eest ja renditava toote saadavust.

rendi_saadavus
Kui mingil põhjusel (nt. ei ole mailiaadressi või ei ole võimalust saata maili) ei ole võimalik teha tellimust toote rendikaardilt, siis pakume ka võimalust saata sõnum. Sõnumi sisu peaks olema järgmine: Rentija Nimi, renditava toote nimetus, lapse kaal ja rendiperiood.
Peale sõnumi saamist saadame vastu renditava toote maksumuse koos rekvisiitidega kuhu saate teha ülekande.
NB! Sõnumi teel tehtud tellimustel aksepteerime ainult pangaülekandeid (st sularahas ei arvelda).
Ei, tagatisraha tagastame rentimisel valitud makseviisil. Nt. kui tasud sularahas, siis tagatisraha tagastame samuti sularahas. Kui tasusid pangalingiga, siis tagastame tagatisraha ülekandega.
Üldjuhul tagastame samal päeval kui kaup tagastatakse, kuid võib võtta aega kuni 3 päeva (olenevalt pangast ja nädalavahetusest). Sularahas tasujatele tagastame loomulikult koheselt!
Renditellimust saab tagastada E-P Kuna antud aadressil ei asu füüsiline kauplus/pood, siis kõik külastused palume eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

Renditingimused

 1. Võttes rendile Õde & Vend OÜ’le kuuluva vara, on Rentnik aktsepteerinud käesolevaid renditingimusi ning kõigis vaidlusküsimustes lähtutakse neist renditingimustest ning Eesti Vabariigi seadustest.
 2. Rentnik on kohustatud renditava Vara korralikult üle vaatama enne kasutusse võtmist ning veenduma selle sobilikkuses.
 3. Rendipäeva pikkus on 24 tundi. Rentnik on kohustatud tagastama vara hiljemalt tellimuses märgitud rendi-perioodi lõppemisele samal päeva enne kella 21.00.
 4.  Juhul, kui Rentnik tagastab vara enne rendiperioodi lõppu, siis  Rendileandja ei ole kohustatud tasaarveldama kasutamata rendipäevade eest.
 5. Juhul, kui Rentnik tagastab vara tellimuses märgitud tähtajast hiljem, on Rentnik kohustatud tasuma ka tähtaega ületanud päevade eest hinnakirja alusel.
 6. Rentnik kannab täielikku ning tingimusteta vastutust Vara säilimise eest alates Rendileandjalt valduse üleminekust kuni Vara tagastamiseni Rendileandjale.
 7. Rentnik peab vara tagastma puhastatult, vastasel korral puhastab Rendileandja vara rentija kulul (min. puhastustasu 10,00 EUR).
 8. Rendileandja vara rikkumise korral on Rendileandjal õigus tagatisraha mitte tagastada.
 9. Rendileandja ei vastuta kulude eest, mis võivad tekkida rentnikule vara kasutamisest, samuti Rendileandja ei paigalda Rentniku sõidukisse turvatooli ega turvahälli (paigaldusjuhendid saadaval turvatooli ja turvahälli küljes, ning kodulehel rent.minikas.ee).
 10. Broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 3 eur.